BEZPIECZEŃSTWO OSOBISTE W BIZNESIE - szkolenie 05.12.2019 r. WarszawaSzanowni Państwo,

Chcąc wesprzeć Państwa działania biznesowe oraz wzbogacić  Państwa ofertę kierowaną  do klientów, Zarząd Polskiej Izby Ochrony we współpracy z Instytutem Zarządzania Ryzykiem proponuje Państwu udział w szkoleniu „Bezpieczeństwo Osobiste w Biznesie”. Szkolenie przygotował i prowadzi osobiście były Szef Obrony Cywilnej Kraju i były Wiceminister Spraw Wewnętrznych Pan Mariusz Furmanek.

Szkolenie odbędzie się w dniu  05.12.2019 r  w Warszawie. Czas trwania szkolenia w godz 10-19.

Koszt szkolenia 1500 zł netto od osoby. Członkowie Polskiej Izby Ochrony otrzymują 15 % rabatu. Minimalna ilość uczestników przy wskazanej cenie to 10 osób, maksymalna 20.

W ramach szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe, całodzienny bufet kawowy oraz lunch. 

Uczestnicy Jubileuszowej XX Konferencji Branży Ochrony mieli okazję obejrzeć prezentację przygotowaną przez Instytut Zarządzania Ryzykiem oraz uczestniczyć w kilkudziesięciominutowych warsztatach poświęconych przedmiotowej tematyce prowadzonych przez Pana Mariusza Furmanka.

Sprawowane w biznesie funkcje zarządcze, właścicielskie czy nadzorcze wiążą się poza splendorem i satysfakcją z dobrze wypełnianych obowiązków z olbrzymią odpowiedzialnością i ryzykiem.

Udział w szkoleniu pozwoli lepiej  identyfikować zagrożenia określając i uświadamiając ich istotę. Wiedza nabyta w trakcie warsztatów pozwala również odnaleźć się w sytuacjach krytycznych, w których czego nie można wykluczyć możecie się Państwo znaleźć.

Zachęcamy do sięgnięcia po załącznik ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi szkolenia (Agenda, Informacja nt Prelegenta, Formularz zgłoszeniowy).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w unikatowym i prowadzonym na najwyższym poziomie wydarzeniu.

 

Bezpieczeństwo Osobiste w Biznesie - oferta szkolenia