DMSI - Partner Diamentowy XX Konferencji Branży OchronyFirma DMSI była partnerem diamentowym podczas XX Konferencji Branży Ochrony, która odbyła się 17-18 Października 2019 roku w Bronisławowie. DMSI specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla monitoringu zintegrowanego oraz zarządzania bezpieczeństwem. Wielu agencjom ochrony kojarzą się jednak jako producent systemu Safestar - jednego z najbardziej zaawansowanych systemów do monitoringu na świecie. Safestar to zintegrowana platforma dla Stacji Monitorowania Alarmów oraz Dozoru Wizyjnego działający w chmurze. System oferuje również wsparcie dla usług ochrony fizycznej w postaci elektronicznych książek obiektowych, kontroli obchodów i innych funkcjonalności. Integralną częścią systemu są również dwie aplikacje mobilne: SafestarGO - dedykowana dla klientów końcowych oraz Patrol - dedykowana dla grup interwencyjnych i pracowników ochrony. Safestar jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się systemem dla firm ochrony w Polsce, który zdobywa klientów i uznanie na całym świecie.

Firma DMSI w znacznym stopniu zaangażowała się w poziom merytoryczny konferencji. Pierwszego dnia Pan Krzysztof Ciesielski przeprowadził angażującą i niezwykle praktyczną prezentację na temat rozwiązań chmurowych dla branży ochrony. Opowiedział o tym jak wybrać właściwe i ile zainwestować w technikę względem ochrony na przykładzie chmury. Powiedział również dlaczego właśnie chmura jest najlepszym rozwiązaniem pod względem ceny, bezpieczeństwa i niezawodności.

Dodatkowo jako uczestnik debaty, Pan Krzysztof podzielił się swoim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa chmury, zarówno na poziomie wykorzystania przez klienta jak i procedur obowiązujących w jego firmie. Duże zainteresowanie tematem wśród publiczności przełożyło się również na znaczną frekwencję podczas warsztatów drugiego dnia konferencji.

Warsztaty dotyczyły problematyki obsługi alarmów z analityki wideo na stacjach monitorowania, a gościem spotkania był Pan Jakub Sobek z firmy Linc Polska. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami konferencji oraz na strony internetowe DMSI i SafeStar: https://safestar.pl, http://dmsi.pl

Krzysztof Ciesielski o bezpieczeństwie przyszłości: https://www.youtube.com/watch?v=lfgVqkYhPg8