1 % podatku dla Fundacji OCHRONA I POMOCZwracamy się z serdeczną prośbą do Państwa o przekazanie,  podczas wypełniania podatkowych zeznać rocznych (PIT)   1 % podatku na cele statutowe naszej Fundacji.

Fundacja Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom „Ochrona i Pomoc”, jest organizacją pożytku publicznego.

Podopieczni Fundacji wyłaniają się spośród pracowników Państwa firm dlatego zwracamy się z apelem do pracowników branży security o wsparcie branżowej Fundacji Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom „Ochrona i Pomoc”.

Fundacja Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom „Ochrona i Pomoc”, która powstała w 2007 r. przy Polskiej Izbie Ochrony, udziela pomocy najbardziej potrzebującym pracownikom ochrony i ich rodzinom, wdowom i sierotom po pracownikach ochrony, którzy zginęli podczas wykonywania swoich zadań, a także niepełnosprawnym, byłym pracownikom ochrony, będących ofiarami wypadków podczas wykonywania zadań ochrony.

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, a głównymi przychodami są: 1 % z rocznych rozliczeń podatkowych PIT i dobrowolne wpłaty otrzymywane od osób prywatnych i firm, w tym Akcji 50 groszy dla Fundacji.

 

Fundacja Pomocy Pracownikom Ochrony i Ich Rodzinom „Ochrona i Pomoc”

KRS 0000278664

 

W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy co roku przekazują Fundacji swój 1 %  i zachęcamy do wsparcia naszych działań również w tym roku.