KOMUNIKAT O ZMIANIE TERMINU XXI KONFERENCJI BRANŻY OCHRONYSzanowni Państwo,

ze względu na pogarszającą się w Polsce sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS – CoV-2 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, prelegentów i gości planowanej w dniach 19-20 marca b.r., XXI Konferencji Branży Ochrony, Zarząd Polskiej Izby ochrony podjął decyzję o przeniesieniu konferencji na inny termin.

Dla Polskiej Izby Ochrony priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo osób zaangażowanych w uczestnictwo we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach, w tym planowanej XXI Konferencji Branży Ochrony. W naszej opinii zarówno podróż, jak i sam udział w wydarzeniu oraz wieczornej imprezie towarzyszącej mogłyby być dla wielu z Państwa angażujący fizycznie i męczący.  Zważywszy na fakt, że wśród uczestników byłyby obecne także osoby w sile wieku, nie pozostaje to bez znaczenia w aspekcie podatności na zakażenie koronawirusem osób o niższej odporności fizycznej. Nie chcemy zatem narażać uczestników konferencji na zwiększone ryzyko zakażenia.

Ponadto w sytuacji kiedy ilość zachorowań na terenie kraju eskaluje, obecność zarządów i osób decyzyjnych w miejscach lokalizacji ich firm jest naszym zdaniem niezbędna. Zasadnym jest zatem, by w takiej sytuacji, kierownictwo i menadżerowie firm byli obecni blisko swych pracowników, aby móc swobodnie realizować kluczowe obowiązki służbowe, w trudnej dla organizacji sytuacji.

Wszystkie te argumenty są w naszej opinii zasadne, a decyzję o zmianie terminu wydarzenia podjęliśmy jednogłośnie i bezsprzecznie kierując się dobrem jej uczestników. Jesteśmy przekonani, że wprowadzona zmiana nie wpłynie na przebieg, jakość merytoryczną oraz atmosferę przyszłej XXI Konferencji Branży Ochrony.

Dołożymy wszelkich starań, aby jej nowy termin został ustalony i przekazany do Państwa wiadomości, tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Aktualnie stale monitorujemy sytuację w Polsce oraz śledzimy bieżące rekomendacje Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wszystkim z Państwa, którzy jednak z różnych powodów zrezygnują z udziału w XXI Konferencji, w nowo zaproponowanym terminie, gwarantujemy zwrot kosztów poniesionych z tytułu uczestnictwa w Konferencji.  W tym celu prosimy o pisemne zgłoszenie tego faktu na adres e-mail: biuropio@piooim.pl

 

Z poważaniem

Marcin Pyclik

Prezes Zarządu