Podziękowanie za udział w Jubileuszu XXV lecia Polskiej Izby Ochrony i XX Konferencji Branży OchronySzanowni Państwo!
Drodzy Goście, Uczestnicy, Partnerzy
Jubileuszu XXV-lecia Polskiej Izby Ochrony oraz XX Konferencji Branży Ochrony!

W imieniu Zarządu Polskiej Izby Ochrony oraz własnym chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas uroczystej Gali XXV-lecia Polskiej Izby Ochrony oraz uczestniczyli w jubileuszowej XX już edycji Konferencji Branży Ochrony w dniach 17-18 października br. w Bronisławowie.

Dziękuję za Państwa obecność i wspólne świętowanie Jubileuszu 25-lecia powstania Polskiej Izby Ochrony. Było nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem podczas tak ważnego wydarzenia dla naszej organizacji.

BEZPIECZEŃSTWO PRZYSZŁOŚCI wprowadziło nas w tematyką innowacyjnych i skutecznych rozwiązań technologicznych do zastosowania w naszej branży. Podczas intensywnego czasu wykładów, warsztatów oraz debaty mogliście Państwo poznać światowe trendy i możliwy kierunek rozwoju ochrony w Polsce i na świecie. Dziękuję wszystkim prelegentom i partnerom za bardzo ciekawe wystąpienia.

Gratuluję wyróżnionym w kategorii NAJLEPSZE STOISKO WYSTAWIENNICZEFirmie OPTIDATA Sp. z o.o. oraz NAJLEPSZY ORGANIZATOR WARSZTATÓW  - DMSI Software Sp. z o.o.  

Szczególne gratulacje kieruję do wszystkich wyróżnionych podczas Gali XXV-lecia Polskiej Izby Ochrony, a zwłaszcza do firm członkowskich Polskiej Izby Ochrony, które na rynku z powodzeniem działają od 20, 25, 30 lat.

Składam również ogromne podziękowanie wszystkim Darczyńcom, biorącym udział w aukcji na rzecz Podopiecznych Fundacji Ochrona i Pomoc.

 

Relacja video z XX Konferencji Branży Ochrony do pobrania pod linkiem:
http://bit.ly/2qbC3fK

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji naszego Partnera Medialnego – Czasopismo ZABEZPIECZENIA
https://www.zabezpieczenia.com.pl/fotogalerie/xx-konferencja-branzy-ochrony-bezpieczenstwo-przyszlosci-jubileusz-xxv-lecia-pio

Już dziś zapraszam Państwa serdecznie na kolejną XXI Konferencję Branży Ochrony. Termin podamy wkrótce.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia już niebawem!

 

Z poważaniem
Marcin Pyclik
Prezes Zarządu

Polska Izba Ochrony