Podziękowanie za udział w XIV Konferencji Branży OchronyXIV Konferencja Branży Ochrony jest już za nami.
W imieniu Zarządu Polskiej Izby Ochrony pragnę przekazać podziękowania wszystkim jej uczestnikom, wśród których byli - przedstawiciele firm członkowskich jak też spoza Izby, prelegenci, wystawcy oraz zaproszeni goście. 
Ta kolejna edycja naszych spotkań, których początek miał miejsce w kwietniu 2010 roku, tym razem przyciągnęła największą ilość uczestników w całej dotychczasowej jej historii. 
Tak jak w poprzednich edycjach Konferencji tak i  teraz mogliśmy zapoznać się z problematyką branży, a podczas dwóch debat z najnowszymi propozycjami  pozwalającymi na przystosowanie się firm ochrony  do wprowadzonych i wprowadzanych zmian w przepisach regulujących działalność gospodarczą.
Całość dopełniła znakomicie przygotowana ekspozycja najnowszych modeli pojazdów jaką przygotowała dla uczestników Konferencji Grupa PSA Peugeot Citroen. 
Pragnę podziękować za niezapomnianą atmosferę jaką Państwo stworzyliście podczas Konferencji i uroczystej kolacji oraz za wspaniałą aukcję na rzecz Fundacji Ochrona i Pomoc.

Do zobaczenia na jubileuszowej XV Konferencji.

W imieniu Zarządu Polskiej Izby Ochrony

Sławomir Wagner
Prezes Zarządu