Podziękowanie za udział w XVI Walnym Zgromadzeniu Polskiej Izby Ochrony i XVI Konferencji Branży OchronySzanowni Państwo,

w  imieniu nowowybranego  Zarządu Polskiej Izby Ochrony, chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Państwu, reprezentującym Firmy Członkowskie Polskiej Izby Ochrony, obecnych na XVI Walnym Zgromadzeniu Polskiej Izby Ochrony i XVI Konferencji Branży Ochrony za dokonanie wyboru nowych władz oraz za okazane zaufanie, a także za aktywność podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego. 

Ja oraz pozostali nowo wybrani członkowie Zarządu Polskiej Izby Ochrony, jesteśmy do Państwa dyspozycji i w każdej ważnej sprawie branżowej chętnie wysłuchamy Państwa uwag i sugestii.

Osobiście traktuję wybór mojej osoby na Prezesa Zarządu Polskiej Izby Ochrony jako ogromny zaszczyt i wyróżnienie, zobowiązujące mnie równocześnie do dalszej pracy społecznej na rzecz środowiska branży ochrony.

Zapraszam do galerii zdjęć prezentujących powrót do wspólnego czasu spędzonego podczas Walnego Zgromadzenia i Konferencji.


Z poważaniem

Marcin Pyclik
Prezes Zarządu
Polska Izba Ochrony
ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
tel:  +48 22 635 28 29
fax: +48 22 746 92 91
tel. kom: 666 111 411
www.piooim.pl


Galeria zdjęć
foto: Foto Studio M
foto: La Foto Cezary Seredyn
foto: Mariusz Wojdyło