PRAKTYCZNE WDROŻENIE NOWEGO PRAWA DANYCH OSOBOWYCH W AGENCJI OCHRONY OSÓB I MIENIA – szkolenie 15.02.2018 r.W związku z ogromnym zainteresowaniem tematem szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych, które odbyły się w Warszawie (15.01.2018 r) i w Poznaniu (22.01.2018 r.) Zarząd Polskiej Izby Ochrony podjął decyzję o przeprowadzeniu jeszcze jednego szkolenia.

Kolejna edycja z serii szkoleń pt PRAKTYCZNE WDROŻENIE NOWEGO PRAWA DANYCH OSOBOWYCH W AGENCJI OCHRONY OSÓB I MIENIA odbyła się w Warszawie w dniu 15.02.2018 r.

Szkolenie prowadziła Pani Anna Kwiecień - Anna Kwiecień - EKSPERT DS. BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI I OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI, AUDITOR WIODĄCY SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI WG NORMY ISO/IEC 27001.

W imieniu Zarządu Polskiej Izby Ochrony oraz wykładowcy serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie.

Życzymy powodzenia w procesie dostosowania w Państwa firmach systemu ochrony danych osobowych zgodnego z wymaganiami przepisów RODO.

Ogółem w szkoleniach organizowanych przez Polską Izbą Ochrony we współpracy z Kancelarią KWIECIEŃ I PARTNERZY wzięło udział 74 osób.

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji o rozpoczęciu prac nad Kodeksem Branżowym, mającym za zadanie objęcie opieką firmy członkowskie i wyznaczającym drogę postępowania w temacie ochrony danych osobowych, uprzejmie informujemy, że do dnia 28.02.2018 r. przedłużony został termin nadsyłania do Kodeksu Branżowego obszarów, tematów oraz wszelkich sugestii, związanych z działalnością firm członkowskich.

W marcu Polska Izba Ochrony planuje zorganizować szkolenie inspektorów ochrony danych osobowych. Szczegóły będą znane niebawem.

 

 

Opracowanie: Biuro Zarządu PIO