Szkolenie rzeczoznawców PIO 27.11.2018 r - relacja ze szkolenia



W dniu 27.11.2018 r w auli Wszechnicy Polskiej w PKiN w Warszawie odbyło się coroczne szkolenie rzeczoznawców Polskiej Izby Ochrony. Tematem szkolenia był audyt bezpieczeństwa fizycznego. Zajęcia, w formie wykładów i ćwiczeń, prowadził Grzegorz Krzemiński z Europejskiej Akademii Bezpieczeństwa i Ochrony w Edynburgu.

Celem tegorocznego szkolenia było zapoznanie rzeczoznawców PIO z metodyką audytu bezpieczeństwa fizycznego w oparciu o normę ISO 19011, ISO 27007 oraz wytyczne w zakresie audytów bezpieczeństwa, wydanych przez uznane międzynarodowe organizacje. Ciekawy sposób prezentacji omawianej problematyki oraz wiedza wykładowcy poparta ogromnym doświadczeniem wynikającym z realizacji projektów na rzecz firm polskich i brytyjskich, spotkały się z zainteresowaniem i wysoką oceną uczestników szkolenia.

W trakcie spotkania mieliśmy przyjemność powitać w gronie rzeczoznawców PIO Pana Romana Szarafińskiego z Gdańska. Jego doświadczenie zawodowe z pewnością wzbogaci potencjał merytoryczny naszego środowiska.

Zarząd Polskiej Izby Ochrony serdecznie dziękuje uczestnikom szkolenia oraz wykładowcy za aktywny udział w dyskusji wokół prezentowanej problematyki.