Szkolenie techniczne „Czujki ADPRO PRO-E i analityka”, Linc Polska 14.12.2017 WarszawaLINC Polska serdecznie zaprasza na szkolenie techniczne pt. „Czujki ADPRO PRO-E i analityka”. Tematyka spotkania skupia się wokół rozwiązań służących do budowy skutecznego systemu ochrony perymetrycznej: zewnętrznych pasywnych czujek podczerwieni i zaawansowanej analityki wideo IntrusionTrace. Integracja obu rozwiązań zapewnia szybką i skuteczną detekcję zagrożeń w obrębie chronionej strefy. Program dydaktyczny składa się z części teoretycznej i praktycznej.
 
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:
• Jak poprawnie zainstalować czujkę?
• Jak  ją skonfigurować,  aby wykorzystać jej całkowity potencjał?
• Jak zminimalizować ilość fałszywych alarmów?
• Jak określić wielkość oraz szybkość przemieszczania się intruza?
• Jak stworzyć szczelny i niezawodny system ochrony perymetrycznej?
• Jak dobrać rodzaj urządzeń do indywidualnych oczekiwań klienta?
 
Uczestnictwo w szkoleniu przyczyni się do poszerzenia wiedzy oraz umiejętności, które będzie można wykorzystać w praktyce podczas projektowania, instalowania i użytkowania systemów ochrony perymetrycznej. Pozwoli także na zdobycie silnych argumentów pomocnych podczas rozmów z klientami. To tylko wybrane korzyści płynące z udziału w ww. wydarzeniu. 
 
Planowane szkolenia:
14 grudnia br. - Warszawa
 
Formularze zgłoszeniowe z bardziej szczegółowymi informacjami znajdą Państwo na:
http://www.linc.pl/szkolenia-xtralis/
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorem szkolenia – przedstawicielem LINC Polska, telefonicznie pod numerem 61 839 19 00 lub przesyłając e-mail na adres info@linc.pl
 
Serdecznie zapraszamy!
Zespół LINC Polska