Warsaw Security Summit 2018 – PodsumowanieW dniu 8 czerwca 2018 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbyła się 2  Międzynarodowa Konferencja Warsaw Security Summit, której organizatorem był portal branży security a&s Polska.

Polska Izba Ochrony objęła Patronatem Honorowym to wydarzenie.

W drugiej edycji konferencji uczestniczyło ponad 450 osób. Z ramienia Polskiej Izby Ochrony w Konferencji wzięli udział: Wiceprezes Zarządu Wojciech Stawski i Dyrektor Biura Aneta Kochman.

W wystąpieniach gości Warsaw Security Summit 2018 dominowały branżowe trendy, technologiczne nowości oraz wyzwania stojące przed osobami i organizacjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Merytorycznej części konferencji towarzyszyły liczne kuluarowe rozmowy w gronie profesjonalistów branży security.

Prelekcje wygłosili eksperci z kraju i zagranicy, m.in.:

- Paul Robrechts, ekspert security R&T Group

- Bernhard Schüster, Bosch Building Technologies

- dr Mikołaj Pindelski, SGH

- Ari Dinar, Eagle Eye Networks

- Per Björkdahl, Axis Communications

- dr inż. Sławomir Maćkowiak, Politechnika Poznańska

- Grzegorz Ćwiek, Schrack Seconet Polska

- Jacek Grzechowiak, Pinkerton

- dr Krzysztof Liedel, Instytut Bezpieczeństwa RESCON


Fotogaleria z konferencji: http://aspolska.pl/sukces-2-edycji-warsaw--security-summit/ Niebawem zostanie opublikowany także film podsumowujący wydarzenie.


Kolejna edycja Warsaw Security Summit odbędzie się za rok – już dziś można się zapisać na newsletter informujący o rozpoczęciu rejestracji: http://join.forumsecurity.pl/wss2019/