XXI Konferencja Branży Ochrony - ruszyły zapisy !Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że uruchomiliśmy zapisy na organizowaną już po raz XXI przez Polską Izbę Ochrony, Konferencję, której tematem przewodnim będzie  - "Ochrona Obiektów Niepodlegających Obowiązkowej Ochronie". W tym roku spotkamy się w dniach 19-20 marca 2020 r., w pięknych wnętrzach hotelu WINDSOR w Jachrance k. Warszawy.           

Liczymy, że dwudniowe spotkanie skupiające, w tym samym czasie i tym samym miejscu wysokiej klasy ekspertów związanych z branżą ochrony oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa będzie znakomitą okazją do wymiany poglądów, doświadczeń oraz interesujących rozmów na temat obecnej sytuacji panującej w branży i jej największych wyzwań, jak również da Państwu możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi rynku security dzięki prezentacji podczas wydarzenia sprzętu, oferowanego przez naszych Partnerów.

Gwarantujemy wysoki i merytoryczny poziom Konferencji  oraz debat z udziałem ekspertów z zakresu security i bezpieczeństwa; Członków Polskiej Izby Ochrony, praktyków szeroko pojętych obszarów związanych z bezpieczeństwem oraz przedstawicieli firm. Jesteśmy przekonani, że możliwość  spotkań i wymiany doświadczeń dotyczących branży pomoże Państwu w nawiązaniu perspektywicznych kontaktów biznesowych.

Już wkrótce zaprezentujemy sylwetki naszych Prelegentów i tematy prelekcji oraz firmy partnerskie Konferencji. Liczymy, że Państwo również dołączą do ich grona, do czego serdecznie zachęcamy. Zadbamy również o to, aby czas spędzony po konferencji upływał Państwu w milej atmosferze. Przewidujemy dla Państwa szereg atrakcji i niespodzianki, ale o tym już wkrótce.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej konferencji www.konferencjapio.pl oraz w mediach społecznościowych Polskiej Izby Ochrony – będziemy na bieżąco informować o statusie wydarzenia, partnerach konferencji i jej prelegentach.

Tymczasem zapraszamy  do obejrzenia, krótkiego, filmowego podsumowania ubiegłorocznej konferencji, co z pewnością bardziej przybliży Państwu formę naszego tegorocznego wydarzenia https://www.youtube.com/watch?v=BR6PKvvG0fU


Oferta dla uczestnika

Formularz zgłoszeniowy