Complete Leader 20.02.2020 r. - relacja ze szkoleniaWARSZTATY „COMPLETE LEADER” – WARSZAWA, 20.02.2020

Coraz więcej mówi się obecnie o umiejętnościach przywódczych i zarządczych oraz roli lidera w otoczeniu aktualnej rzeczywistości biznesowej. Czy można być dobrym menadżerem nie posiadając tych umiejętności? Jakie są różnice pomiędzy byciem liderem, a przywódcą?
Na ostatnim warsztacie „Complete Leader”, organizowanym przez Polską Izbę Ochrony, prowadzący zajęcia trener biznesu, coach - Pan Wojciech Śliwka, poruszył między innymi zagadnienia dotyczące roli lidera, skutecznej komunikacji, motywacji i odkrywaniu potrzeb współpracowników, rozwoju i wspierania zespołu oraz delegowania zadań. Dowiedzieliśmy się, jak w budować w firmie zwycięski i efektywny zespół oraz w jaki sposób skutecznie wprowadzać proces zmiany i innowacji.

Celem warsztatu było wprowadzenie u uczestników zmiany w sposobie myślenia na temat roli lidera, wskazanie czym są kompetencje przywódcze oraz prezentacja narzędzi związanych z przewodzeniem. Ciekawym i cennym elementem warsztatu było również poznanie technik pozwalających na opanowanie stresu, który nierzadko towarzyszy nam w życiu zawodowym i prywatnym.

Te warsztaty już za nami, ale wkrótce przedstawimy Państwu propozycję nowych, interesujących szkoleń, na które już teraz zapraszamy!