Webinary

 
11.09.2023 r. - Bezpłatne webinarium - Systemy zabezpieczeń infrastruktury przed bezzałogowymi statkami powietrznymi

Już 11 września o godzinie 11:00 odbędzie się 60-minutowe webinarium organizowane przez Dilectro Enterprise po patronatem Polskiej Izby Ochrony, które poruszy zagadnienia systemów antydronowych oraz sposobów na zabezpieczenie infrastruktury przed bezzałogowymi statkami powietrznymi.

Webinarium ma na celu zapoznanie się z dostępnymi technologiami przeciwdziałania dronom w celu wykrywania, identyfikowania i neutralizacji zagrożeń, omówienie ich możliwości oraz ograniczeń.

Harmonogram webinarium:

11:00 - 11:15: Wstęp do problematyki systemów antydronowych

11:15 - 11:30: Omówienie dostępnych technologii przeciwdziałania dronom (wykrywania, identyfikowania oraz neutralizacji)

11:30 - 11:45: Studium przypadku - działanie systemu antydronowego w praktyce

11:45 - 12:00: Sesja Q&A

Prelegent:

Łukasz Grzelak, Dyrektor Sprzedaży, Dilectro Enterprise

+48 881 726 664

lukasz.grzelak@dilectro.pl

Dla członków Polskiej Izby Ochrony firma Dilectro Enterprise przygotowała dodatkowe benefity w postaci rabatu na produkty z oferty firmy oraz możliwość zorganizowania pokazu systemów antydronowych na żywo.

Webinarium odbędzie się na platformie Clickmeeting. Jest to polskie narzędzie do przeprowadzania webinariów w pełni zgodne z RODO oraz przetwarzające dane jedynie na terenie Polski. Platforma działa tak samo jak MS Teams, Zoom czy Google Meet. Po rejestracji użytkownik otrzymuje dostęp do webinarium, zaproszenie do kalendarza, link do dołączenia oraz dedykowane przypomnienia o webinarium.

Każdy uczestnik webinarium otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji pod linkiem:

https://dilectroenterprise.clickmeeting.com/systemy-antydronowe/register