Szkolenie RODO - 15.02.2018 r. WarszawaW związku z ogromnym zainteresowaniem tematem szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych, które odbyły się w Warszawie i w Poznaniu, uprzejmie informuję że Zarząd Polskiej Izby Ochrony podjął decyzję o przeprowadzeniu jeszcze jednego szkolenia w Warszawie w dniu 15.02.2018 r.

W ramach szkolenia przedstawione zostaną informacje, obrazujące kluczowe zmiany jakie czekają nas w przepisach z zakresu reformy ochrony danych osobowych w Polsce oraz jak praktycznie przygotować się do stanu prawnego na dzień 25 maja 2018 r.

Rewolucja w przepisach, której jesteśmy świadkami, następuje po ponad dwudziestu latach od uchwalenia Ustawy o ochronie danych osobowych w 1997 roku.  Nowe przepisy wprowadzają bardzo dużo zmian, u podstaw legła bowiem zasada rozliczalności i obowiązek dokonywania szacowania ryzyka związanego z przetwarzaniem danych osobowych.

Proces dostosowywania się będzie długotrwały, dlatego przygotowania należy zacząć jak najszybciej, aby 25 maja 2018 r. funkcjonujący w organizacji system ochrony danych osobowych był zgodny z wymaganiami przepisów RODO.

W załączeniu przesyłam Agendę szkolenia PRAKTYCZNE WDROŻENIE NOWEGO PRAWA DANYCH OSOBOWYCH W AGENCJI OCHRONY OSÓB I MIENIA.

Na potrzeby uczestników szkolenia agenda została rozszerzona o praktyczne warsztaty z zakresu wdrożenia wzorcowej dokumentacji ochrony danych dla agencji ochrony osób i mienia.

Organizator szkolenia: POLSKA IZBA OCHRONY

Szkolenie poprowadzi: Anna Kwiecień - EKSPERT DS. BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI I OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI, AUDITOR WIODĄCY SYSTEMU ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI WG NORMY ISO/IEC 27001.

Ze względu na bliski termin szkolenia (przyszły tydzień), zachęcamy do jak najszybszego przesyłania wypełnionych formularzy zgłoszeniowych. Ilość uczestników jest ograniczona.

Agenda

Formularz zgłoszeniowy