Szkolenie rzeczoznawców Polskiej Izby OchronyW dniu 29.11.2019 r. odbyło się szkolenie rzeczoznawców Polskiej Izby Ochrony.

Przez zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką Bezpieczeństwa antyterrorystycznego budynków użyteczności publicznej, uczestników szkolenia przeprowadził praktyk i ceniony ekspert w obszarze bezpieczeństwa - mjr rez. dr inż. Jarosław Stelmach.

Przedstawione rozwiązania organizacyjno-proceduralne związane ze specyfiką zarządzania bezpieczeństwem w budynkach, mające na celu zapobieganie zagrożeniom terrorystycznym, a także przedstawione dotychczas wypracowane dobre praktyki w reagowaniu na wybrane kategorie zamachów terrorystycznych w środowisku budynków użyteczności publicznej, z pewnością zostaną wykorzystane w pracy zawodowej przez naszych rzeczoznawców.
 

Podczas spotkania, Prezes Zarządu Polskiej Izby Ochrony Pan Marcin Pyclik wręczył dyplomy z nadaniem tytułu rzeczoznawcy PIO oraz odebrał przyrzeczenia od nowych rzeczoznawców.

Do elitarnego grona rzeczoznawców, Zarząd Polskiej Izby Ochrony przyjął:

- Pana Iwo Kożuchowskiego - rzeczoznawca PIO w specjalizacji: ochrona osób i mienia i zarządzanie bezpieczeństwem, doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa.

- Pana Krzysztofa Łęckiego - rzeczoznawca PIO w specjalizacji: ochrona osób i mienia i zarządzanie bezpieczeństwem, doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa.

- Pana Ryszarda Tetelewskiego - rzeczoznawca PIO w specjalizacji: ochrona osób i mienia i zarządzanie bezpieczeństwem, doradztwo w dziedzinie bezpieczeństwa, detektywistyka.